بهترین رژ لب قرمز برای SS18 را در ویرایش نهایی خود پیدا کنید

قرمز می تواند یک سایه سخت برای پوشیدن باشد. خیلی جدی یک لحظه بر روی لب هاست، بعد روی صورت، بینی و چانه اش ریخته می شود. بنابراین اطمینان حاصل کنید که بهترین رژ لب قرمز را پوشانده اید بسیار مهم است.

image

اول از همه، آن را به چیدن سایه مناسب برای شما می آید. راز این است که آن را پیدا کنید که به طور کامل با رنگ شما کار می کند. اساسا همه چیز، از زیر بینی پوست شما، به رنگ مو و چشم شما است. بله، این قطعا سخت ترین بخش پیدا کردن یک رژلب جدید است. اما، این چیزهای کوچک واقعا در هنگام یافتن سایه ای از قرمز که برای شما مناسب است، بسیار تفاوت می کنند.

قرمز های آبی رنگ خنک تر و یکپارچهسازی با سیستمعامل بیشتر است، در حالی که قرمز نارنجی خشخاش گرمتر است و کمی بیشتر مدرن است. و آن دسته از تیره هایی که خیلی زرشک هستند و بر روی جلد مجله ها و پشت صحنه می گذارند نیز کاملا قابل دستیابی هستند – زمانی که شما می دانید محصولات مناسب و سایه ها برای خرید.

برای نگاه کلاسیک کلاسیک نازک، مطمئن شوید که رژلب قرمز جدیدتان را با یک چهره برنزه طبیعی و فقط یک اشاره از ریمل مژه و ابرو ترسیم می کنید. یا سعی کنید روی یک مایع چشمی مادری گربه گربه ای ظاهر شوید تا به نظر برسید که از دهه 1950 فرار کردید. هر چشمی که می خواهید انتخاب کنید، با انتخاب بهترین رژ لب قرمز برای چهره و بودجه خود، جلوه ای زیبا و کلاسیک را به هر گروه اضافه کنید. آیا می دانید کدام سایه باید پوشید؟ برای پیدا کردن این مسابقه بیایید

به دنبال قرمز نیستی؟ چرا لب لب بیچاره را امتحان نکنید؟ یا با پاپ از رژ لب بنفش مخلوط کنید. با گزینه های خارج از آن غرق می شوید؟ از بهترین چربی های موجود در رژلب خود اطمینان حاصل کنید که هر کیسه زیبایی باید در اختیار داشته باشد.

هیچ انکار نمی کند که یک رژ لب مناسب یک کیسه آرایش است، اما آیا می دانید کدام سایه باید پوشید؟ ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا متوجه شوید.

Leave a Comment

All fields are required. Your email address will not be published.