Scrunchie یک بار Polarizing راه خود را به مد بازگشت

آنچه در اطراف می آید، حتی برای اشیائی که در بالای سرهایمان تزئین می شود. با این وجود، مد پیروان یک گرم “بازگشت خوش آمدید” را به یکی از لوازم جانبی قطبی ترین هجدهم: Scrunchie.

برای دهه گذشته، چاقوها زندگی دوگانه ای را به دنبال داشته اند: از طریق جریان اصلی مد، به عنوان یک هنرپیشه معروف و همچنین نقش تیلای هپستر برای کارکنان پوشاک آمریکایی و سیلور لیک، جمعیت لس آنجلس بزرگتر شده است.

به تازگی، با این حال، ریزه کاری ها جذاب تر شده اند – احتمالا اثر روانگردان رنسانس دهه هشتاد. با برخی از نشانه ها، چرت زدن ها بر سر یک احیای کامل ظاهر می شود که در هر مرحله از طیف قیمت گذاری ظاهر می شود.

Outfitters شهری دارای قفسه نمایش داده شده اختصاص داده شده به scrunchie – ارائه شده در مواد پوشا از مخملی به ساتن. رشته های مو یک جوک بازاریابی زیبا برای برچسب Instagram Maison Cléo است. برند واقع در لیل، فرانسه و شناخته شده برای بلوز های شیک و مد روز آن است – خریداران را به صورت رایگان با هر سفارش می فرستد.

برای همراهی با مجموعه ی سال 2018، Balenciaga مدل موهای خود را با استفاده از لوازم آرایشی – و یا chouchou، به عنوان آنها در فرانسه شناخته می شود – ساخته شده از پوست برهنه و قیمت تقریبا 200 دلار است.

بازار نادر – Gangnam Buzzy، بوتیک سئول متعلق به Dami Kwon، خواهر G Dragon و جسیکا یونگ، خواننده سابق گروه تولید کننده دختران – استفاده از فریزرها به عنوان یک فویل ظاهر گلام-راک در آخرین کتاب نگاه برای افزایش آن در- نام تجاری خانه، We11Done.

روند نزولی در سال 2010 به طرز وحشیانه ای پیش می رود، زمانی که داو شریلی قفسه پول نقاشی آمریکایی پوشاک را با کراوات موی کثیف، مانور برای بازیافت و سود از پارچه های پارچه ای را پوشانده است.

در این فصل، به نظر می رسد که این تلاش ها در نهایت تحقق یافته است. از سئول به لس آنجلس، سازندگان زود از این احیای اسکارچیتی ستایش ترکیب سبک و راحتی لوازم جانبی را می ستایند.

رین تینور، مدیر فن آوری نیویورک، یک فن خیره کننده، از روند گفت: “من آنها را دوست دارم زیرا می توانند با یک لباس هماهنگ شوند یا کاملا با الگوی کاملا متفاوت پرتاب کنند. آنها برای بسیاری از انواع موها ملایم هستند، به همین دلیل من آنها را در حال کار، مسافرت، در ساحل قرار می دهم – آنها به فولیکول های من مانند یک باند لاستیکی طبیعی آسیب نمی رسانند. ”

در میان این حوادث ناشی از Redux هجدهم، نام تجاری لوستر لوکس ظاهر شده است. Comfort Objects، یک برچسب لوازم جانبی که در دانمارک قرار دارد، با استفاده از روسری های Hermè vintage، آنها را به قیمت 112 دلار قیمت گذاری می کند.

Leave a Comment

All fields are required. Your email address will not be published.